2018-2019 SEZONU HAKEM GÖZLEMCİ KADROLARI AÇIKLANDI | Şanlıurfa İl Hakem Kurulu
2018-2019 SEZONU KLASMAN HAKEM GÖZLEMCİ KADROLARI AÇIKLANDI

2018-2019 FUTBOL SEZONUNDA GÖREV YAPACAK 8.BÖLGE KLASMAN HAKEM VE GÖZLEMCİ KADROLARI AÇIKLANDI.

    A KLASMAN YARDIMCI HAKEMİ
1 EMİN YILDIRIM HAKKARİ
2 MEHMET ŞAHAN YILMAZ Ş.URFA
3 ÇETİN ÖNCEL Ş.URFA
4 SEYFETTİN ÜNAL VAN
     
              B KLASMAN HAKEMİ
1 SELİM ÖZEN DİYARBAKIR
2 BATUHAN GÜLTEK MALATYA
3 ERHAN KUTLU Ş.URFA
     
      B KLASMAN YARDIMCI HAKEMİ
1 SEZGİN ALTUN BİNGÖL
2 BARIŞ ÇİÇEKSOYU BİTLİS
3 EMRE DOĞU DİYARBAKIR
4 İLKER AYTEN MALATYA
5 İSA DOĞANLAR Ş.URFA
6 ÖZCAN SULTANOĞLU VAN
     
            C KLASMAN HAKEMİ
1 MEHMET TERECE BATMAN
2 YUSUF AYDIN BİNGÖL
3 AHMET BALKAN BİTLİS
4 LÜTFULLAH ASLAN DİYARBAKIR
5 AHMET TURAN TİMUROĞLU ELAZIĞ
6 FURKAN BAKAN MALATYA
7 MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ MUŞ
8 ÖMER FARUK GÜLTEKİN Ş.URFA
9 BAYRAM BAŞKAN VAN
10 SAFA YILMAZ VAN
     
    C KLASMAN  YARDIMCI HAKEMİ
1 EREN ÖZÇELİK ADIYAMAN
2 MUSTAFA YÜKSEL BATMAN
3 MUHAMMED YILDIZ BİNGÖL
4 SUAT FİDAN DİYARBAKIR
5 EMRE DEMİREL DİYARBAKIR
6 FETULLAH ÇETİNELLİ ELAZIĞ
7 BURAK GÜLTEK ELAZIĞ
8 ADNAN AKBULUT ELAZIĞ
9 YAKUP KEÇECİ ELAZIĞ
10 HARUN REŞİT GÜNGÖR MALATYA
11 KEREM CANDAŞ MALATYA
12 BURAK SAMİ ŞAD MALATYA
13 SELMAN TİMUR MARDİN
14 NURETTİN ÇİÇEK MARDİN
15 İSMAİL EMRE MUŞ
16 MEHMET MİTHAT LEVENT Ş.URFA
17 MEHMET ŞENGÜL Ş.URFA
18 MUSTAFA TOSUN ŞIRNAK
19 ÇAĞLAR DEMİRKIRAN VAN
20 UMUT İNCİLİ VAN
     
BÖLGESEL HAKEMİ
1 UMUTHAN TUNÇ ADIYAMAN
2 NABİ İZCİ ADIYAMAN
3 MUHAMMED EMRE YÜZER ADIYAMAN
4 MUSTAFA TEKER ADIYAMAN
5 ALİ ALKAN BATMAN
6 YUNUS EMRE BULUT BATMAN
7 NURULLAH   KIRBAŞ BATMAN
8 RAMAZAN KAYA BİNGÖL
9 TANER KAYA BİNGÖL
10 KADİR   KOŞAR BİNGÖL
11 NURULLAH   ÇİFTÇİ BİTLİS
12 ABİDİN YILDIRIM DİYARBAKIR
13 ABDURRAHMAN HAYMANA DİYARBAKIR
14 İSMAİL GÜZEL DİYARBAKIR
15 METİN   ATEŞ DİYARBAKIR
16 OLCAY YILDIRIM ELAZIĞ
17 ATAKAN AKSU ELAZIĞ
18 YAVUZ   YASUL ELAZIĞ
19 EMRE ALAY MALATYA
20 DENİZ SERCAN AKGÜL MALATYA
21 KEMAL DİZDAR MALATYA
22 BURAK   CANPOLAT MALATYA
23 GÜRKAN TANOĞLU MUŞ
24 UFUK DEMİRCİOĞLU MUŞ
25 ABDULLATİF AYHAN SİİRT
26 MİKAİL CİHANGİR Ş.URFA
27 YUSUF ADNAN KENDİRCİLER Ş.URFA
28 BAKIR   ASLAN Ş.URFA
29 MEHMET   YETKİN Ş.URFA
30 RAMAZAN YAKICI Ş.URFA
31 CİHAN ÖLMEZ VAN
32 MÜLAZIM ARGIZ VAN
33 SERCAN KARACA VAN
     
  BÖLGESEL YARDIMCI HAKEMİ  
1 TAYFUN TANSEL AKAN ADIYAMAN
2 GÖKHAN SALDUZ ADIYAMAN
3 YUNUS FURKAN KELEŞ ADIYAMAN
4 ÜMİT ERTAN ADIYAMAN
5 MEHMET ŞEREF PERİHAN ADIYAMAN
6 SERCAN YAŞAR BATMAN
7 METİN EKREN BATMAN
8 ERAY   TANIK BATMAN
9 MUHAMMED MERHAS DİREK BATMAN
10 ZAHİT YANILMAZ BİNGÖL
11 ERDİ TUMA BİNGÖL
12 MEHMET BARSBAY BİNGÖL
13 SERHAT GÜZEL BİTLİS
14 VOLKAN   BOZ BİTLİS
15 RECEP EKİN DİYARBAKIR
16 ERKAN AKBAK DİYARBAKIR
17 ONUR SEKMAN DİYARBAKIR
18 İSMAİL AKBULUT DİYARBAKIR
19 RECEP KORKMAZ DİYARBAKIR
20 ÜMİT YALÇIN ESER DİYARBAKIR
21 RECEP İLKER KOR DİYARBAKIR
22 ULAŞ   ÇELİK DİYARBAKIR
23 ŞOREŞ SADULLAH   ATEŞ DİYARBAKIR
24 KEREM KAAN DİYARBAKIR
25 AHMET BİNGÖL ELAZIĞ
26 SAMET CANGİR ELAZIĞ
27 KAĞAN YILMAZ ELAZIĞ
28 ENES YETİŞİR ELAZIĞ
29 MURAT KARAKAŞ ELAZIĞ
30 SERVET CANGİR ELAZIĞ
31 TOLGA ÖZDEMİR ELAZIĞ
32 SAMET   KAYA ELAZIĞ
33 MERT   DOĞAN ELAZIĞ
34 ABDULLAH   ÇAKMAK ELAZIĞ
35 ERDİ ABDULMECİT SAYAR HAKKARİ
36 OSMAN KORKMAZ HAKKARİ
37 YUNUS ÇİFTÇİ HAKKARİ
38 BARIŞ AKDAĞ MALATYA
39 BASRİ LEYLEK MALATYA
40 ÖMER FARUK TARAKÇI MALATYA
41 ENES SELİS MALATYA
42 ÖZCAN ŞİMŞEK MALATYA
43 KÜRŞAT DUYU MALATYA
44 ALİ BAYKARA MALATYA
45 ABDULLAH   ÖZCAN MALATYA
46 ATAKAN ZAFER POLAT MALATYA
47 MEHMET CAN TURHAN MALATYA
48 SERHAT GÜNAY MARDİN
49 İBRAHİM AKSOY MARDİN
50 MEHMET SİRAÇ AKPINAR MARDİN
51 MUAMMER EMRE MUŞ
52 ORHAN TİMURTAŞ SİİRT
53 ALPER ALP SİİRT
54 EMRAH YÜCEKAYA Ş.URFA
55 YUSUF YAŞAR Ş.URFA
56 MEHMET ÇAKMAK Ş.URFA
57 MEHMET YILMAZ ÇALIŞIR Ş.URFA
58 HALİL   ASLANDAĞ Ş.URFA
59 SERKAN KAYA Ş.URFA
60 ŞÜKRÜ ÇAVCI Ş.URFA
61 ALİ SARIOĞ ŞIRNAK
62 ÖMER AKMAN VAN
63 YAKUP ERDOĞAN VAN
64 ÇAĞLAR MERT VAN
65 UFUK TAŞÇI VAN
66 HAMZA İNAL VAN
67 BERKAY DİNİZ VAN
68 GÖKHAN USLUOĞLU VAN
     
KADIN BÖLGESEL YARDIMCI HAKEM LİSTESİ
1 HAMDİYE ÇELİK BATMAN
2 PELDA TEKİN DİYARBAKIR
3 SEMRA BULUT SİİRT
4 BENDEGÜL UYAROĞLU ŞIRNAK
     
KLASMAN GÖZLEMCİ LİSTESİ
1 KEMAL ÇETİN BATMAN
2 M.ORHAN ANŞİN BİNGÖL
3 ADEM ELGÖRMÜŞ DİYARBAKIR
4 İLHAMİ ÇETİN DİYARBAKIR
5 İBRAHİM BOZAN DİYARBAKIR
6 ALİ GÖL ELAZIĞ
7 ALKAN AKGÜL MALATYA
8 KAAN AKIN ÖZ MALATYA
9 ÖMER KARACA MALATYA
10 ÖNER   FIRAT MALATYA
11 AYHAN GÖKSUN MUŞ
12 HABEŞİ BİLAL KUTLU ŞANLIURFA
13 MUHİTTİN GÜRSES ŞANLIURFA
14 NİYAZİ İZGÖREN ŞANLIURFA
15 MEHMET UĞUR   ALPTEKİN ŞANLIURFA
16 MEHMET EMİN BAYDAĞ ŞANLIURFA
     
BÖLGESEL GÖZLEMCİ LİSTESİ
1 İSMET GÜLBAĞLAR ADIYAMAN
2 NEVZAT TEKER ADIYAMAN
3 MUSA MURAT YÜZER ADIYAMAN
4 MEHMET ALİ TURAN BATMAN
5 MAHMUT DİLBER BATMAN
6 MİTHAT ERCAN BİNGÖL
7 ÖZKAN GÜNDÜZ BİNGÖL
8 CENK YILDIZ BİTLİS
9 AZMETTIN ÖZAYDOĞDU DİYARBAKIR
10 CİHAN TEL DİYARBAKIR
11 ENGİN GÖKÇE DİYARBAKIR
12 ÖZCAN ÇİÇEK DİYARBAKIR
13 ŞENOL LALE ELAZIĞ
14 İNANÇ ÖZGEN ELAZIĞ
15 BURHAN DEMİR ELAZIĞ
16 MESUT   KÜÇÜKARSLAN ELAZIĞ
17 TURAN ŞİMŞEK HAKKARİ
18 ABDURRAHMAN ÖZ MALATYA
19 RIZA KAPIKIRAN MALATYA
20 ERSAN ÖZKUL MALATYA
21 MUTLU DALBUDAK MALATYA
22 MUSTAFA BURAK ER MALATYA
23 BARIŞ TÜMÜR MARDİN
24 HİLMİ MAHİR BAŞARAN SİİRT
25 GÖKMEN ŞEFİKOĞLU SİİRT
26 ÇAĞDAŞ CAN   TOPRAK SİİRT
27 ZEKİ KARADENİZ ŞANLIURFA
28 HALİL ÇAĞLAYAN ŞANLIURFA
29 MEHMET SEDAT   AKBABA ŞANLIURFA
30 ORHAN KADIRHAN ŞIRNAK
31 DÜZGÜN MURAT ZİNCİDİ TUNCELİ
32 YALÇIN KILIÇER VAN
33 TANER COŞKUN VAN
34 ZAFER KORKMAZ VAN
35 İBRAHİM VOLKAN BİLGİNOĞLU  VAN

 



Eklenme Tarihi : 12.7.2018
Footer